Smasher:Sekirei: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 57: | Line 57: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/weekly-smash-party-15/events/64-1on1-smash-64-singles/overview WeeklySmashParty 015]||November 16th, 2018||1st||—||— | |[https://smash.gg/tournament/weekly-smash-party-15/events/64-1on1-smash-64-singles/overview WeeklySmashParty 015]||November 16th, 2018||1st||—||— | ||
|- | |||
|[[Kanto 2019]]||April 30th, 2019||4th||—||— | |||
|} | |} | ||