9,346
edits
Line 79: | Line 79: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|EVO 2018}}||August 3rd-5th, 2018||33rd||—||— | |{{Trn|EVO 2018}}||August 3rd-5th, 2018||33rd||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Super Smash Con 2018}}||August 9th-12th, 2018||49th||33rd||Quang | |||
|} | |} | ||
edits