20
edits
Guybrush20X6 (talk | contribs) No edit summary |
Togeodemaru (talk | contribs) (R.O.B's down throw has been shown to bury opponents in SSBU.) |
||
Line 65: | Line 65: | ||
|[[Pac-Man]] | |[[Pac-Man]] | ||
|[[Meteor Trampoline]] | |[[Meteor Trampoline]] | ||
| | |{{GameIcon|SSB4}} | ||
|- | |||
|[[R.O.B.]] | |||
|[[Down throw]] | |||
|{{GameIcon|SSBU}} | |||
|- | |- | ||
|[[Sonic]] | |[[Sonic]] | ||
|[[Hammer Spin Dash]] | |[[Hammer Spin Dash]] | ||
|rowspan=6|{{GameIcon|SSB4}} | |||
|- | |- | ||
|[[Villager]] | |[[Villager]] |
edits