9,655
edits
Line 24: | Line 24: | ||
|- | |- | ||
|[[MELEE-FC3]]||July 10th-12th, 2005||—||33rd||Darkrain | |[[MELEE-FC3]]||July 10th-12th, 2005||—||33rd||Darkrain | ||
|- | |||
|[[MLG Chicago 2005]]||December 16th-18th, 2005||17th||—||— | |||
|- | |- | ||
|[[MLG Chicago 2006]]||May 19th-20th, 2006||25th||9th||Darkrain | |[[MLG Chicago 2006]]||May 19th-20th, 2006||25th||9th||Darkrain |