2,995
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 54: | Line 54: | ||
|- | |- | ||
|13th||{{Sm|i4n|USA}}||{{Head|Jigglypuff|g=SSBM|s=16px}}|| | |13th||{{Sm|i4n|USA}}||{{Head|Jigglypuff|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
|- | |||
|17th||{{Sm|Boyd|USA}}|||| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Shady|USA}} (DQ'ed)||{{Head|Marth|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Crip|USA}}|||| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Russell|USA}}|||| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|tm|USA}}||{{Head|Ganondorf|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|A Link Named SlykBacc|Canada}}||{{Head|Link|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Cal|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Juggleguy|USA}}||{{Head|Captain Falcon|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|} | |} | ||
edits