3,123
edits
Piledrivaaa (talk | contribs) |
Piledrivaaa (talk | contribs) |
||
Line 72: | Line 72: | ||
|- | |- | ||
|[http://challonge.com/Hirosuma7T Hirosuma 7]||September 2nd, 2017||7th||—||— | |[http://challonge.com/Hirosuma7T Hirosuma 7]||September 2nd, 2017||7th||—||— | ||
|- | |||
|[[Karisuma 15]]||September 16th, 2017||33rd||—||— | |||
|} | |} | ||
edits