9,346
edits
m (→{{forwiiu}}) |
m (→{{forwiiu}}) |
||
Line 138: | Line 138: | ||
|- | |- | ||
|[[DreamHack Atlanta 2017]]||July 21st-23rd, 2017||17th||—||— | |[[DreamHack Atlanta 2017]]||July 21st-23rd, 2017||17th||—||— | ||
|- | |||
|[[Super Smash Con 2017]]||August 10th-13th, 2017||33rd||17th||Mr. R | |||
|} | |} | ||
edits