9,346
edits
Line 114: | Line 114: | ||
|- | |- | ||
|[http://challonge.com/sash7 Smash @ Study Hall 7]||June 12th, 2017||3rd||2nd||Beach | |[http://challonge.com/sash7 Smash @ Study Hall 7]||June 12th, 2017||3rd||2nd||Beach | ||
|- | |||
|[[DreamHack Atlanta 2017]]||July 21st-23rd, 2017||13th||13th||{{Sm|Yort}} | |||
|} | |} | ||
edits