3,123
edits
Piledrivaaa (talk | contribs) |
Piledrivaaa (talk | contribs) |
||
Line 41: | Line 41: | ||
|- | |- | ||
|[http://challonge.com/Karisuma13T Karisuma 13]||April 23rd, 2017||9th||—||— | |[http://challonge.com/Karisuma13T Karisuma 13]||April 23rd, 2017||9th||—||— | ||
|- | |||
|[[Umebura Japan Major 2017]]||May 6th-7th, 2017||25th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits