2,995
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 75: | Line 75: | ||
|- | |- | ||
|[[GENESIS 3]]||January 15th-17th, 2016||65th||9th||Kalamazhu | |[[GENESIS 3]]||January 15th-17th, 2016||65th||9th||Kalamazhu | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/sweet-xxii-a-super-smash-bros-melee-tournament/events/melee-singles/brackets/7726 SWEET XXII]||February 6th, 2016||4th||2nd||Drephen | |||
|- | |- | ||
|[[Frostbite]]||February 13th, 2016||4th||1st||Drephen | |[[Frostbite]]||February 13th, 2016||4th||1st||Drephen |
edits