3,123
edits
mNo edit summary |
Piledrivaaa (talk | contribs) |
||
Line 119: | Line 119: | ||
|- | |- | ||
|[[Karisuma Tokaigi Qualifiers]]||January 14th, 2017||5th||—||— | |[[Karisuma Tokaigi Qualifiers]]||January 14th, 2017||5th||—||— | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/smash-of-the-titans-15-special-pre-genesis-4-foundry/events/wii-u-singles/brackets/105848/316176 Smash of the Titans #15]||January 19th, 2017||9th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits