8,334
edits
Line 174: | Line 174: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/friday-night-turnip-35/events/melee-singles/brackets Friday Night Turnip 35]||January 13th, 2017||2nd||—||— | |[https://smash.gg/tournament/friday-night-turnip-35/events/melee-singles/brackets Friday Night Turnip 35]||January 13th, 2017||2nd||—||— | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/the-road-to-genesis/events/mikehaze-sub/brackets/104952 The Road to GENESIS]||January 14th, 2017||1st||—||— | |||
|} | |} | ||
edits