3,123
edits
Piledrivaaa (talk | contribs) |
Piledrivaaa (talk | contribs) |
||
Line 58: | Line 58: | ||
|- | |- | ||
|[http://challonge.com/Karisuma11T Karisuma 11]||November 26th, 2016||5th||—||— | |[http://challonge.com/Karisuma11T Karisuma 11]||November 26th, 2016||5th||—||— | ||
|- | |||
|[[Sumabato Tokaigi Qualifiers]]||December 25th, 2016||33rd||—||— | |||
|} | |} | ||
edits