8,334
edits
Line 48: | Line 48: | ||
|[http://challonge.com/OVA2FINAL OVA #2: "El Salto de Fé"]||October 22th, 2016||3rd||?||{{Sm|JOSEPH}} | |[http://challonge.com/OVA2FINAL OVA #2: "El Salto de Fé"]||October 22th, 2016||3rd||?||{{Sm|JOSEPH}} | ||
|} | |} | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/hail-smash-vii/events/wii-u-singles/brackets/92295 Hail Smash VII]||December 3rd, 2016||2nd||1st||[[Smasher:Javi (Smash 4)|Javi]] | |||
===''[[Project M]]''=== | ===''[[Project M]]''=== |
edits