372
edits
Line 87: | Line 87: | ||
|- | |- | ||
|[http://byoc.challonge.com/counterpick10 Counterpick 10]||April 7th, 2016||1st||—||— | |[http://byoc.challonge.com/counterpick10 Counterpick 10]||April 7th, 2016||1st||—||— | ||
|- | |||
|[http://challonge.com/de/LRA1Singles LRA Smash #1]||April 23rd, 2016||1st||1st||PikaForLife | |||
|- | |- | ||
|[http://byoc.challonge.com/de Counterpick 11]||April 24th, 2016||1st||—||— | |[http://byoc.challonge.com/de Counterpick 11]||April 24th, 2016||1st||—||— |
edits