3,123
edits
No edit summary |
Piledrivaaa (talk | contribs) |
||
Line 52: | Line 52: | ||
|- | |- | ||
|[http://challonge.com/Karisuma10T Karisuma 10]||October 8th, 2016||2nd||5th||{{Sm|Hatsuyuki}} | |[http://challonge.com/Karisuma10T Karisuma 10]||October 8th, 2016||2nd||5th||{{Sm|Hatsuyuki}} | ||
|- | |||
|[[Waseda Festival 2016]]||November 5th, 2016||7th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits