1,155
edits
Line 41: | Line 41: | ||
|- | |- | ||
|[[Marth]], [[Lucina]]||[[Dolphin Slash]]||Up Special|| | |[[Marth]], [[Lucina]]||[[Dolphin Slash]]||Up Special|| | ||
|- | |||
|[[Corrin]]||[[Dragon Ascent]]||Up Special|| | |||
|- | |- | ||
|[[Meta Knight]]||[[Drill Rush]]||Side Special|| | |[[Meta Knight]]||[[Drill Rush]]||Side Special|| |
edits