(→Melee) |
(→Melee) |
||
Line 134: | Line 134: | ||
|- | |- | ||
|[[HTC Throwdown]]||September 19th, 2015||5th||—||— | |[[HTC Throwdown]]||September 19th, 2015||5th||—||— | ||
|- | |||
|[[Smash the Record 2015]]||October 23rd-25th, 2015||5th|||| | |||
|} | |} | ||