22
edits
(→Melee) |
(→Melee) |
||
Line 93: | Line 93: | ||
|- | |- | ||
|[[Don't Get Hyped]]||January 28th, 2012||1st||—||— | |[[Don't Get Hyped]]||January 28th, 2012||1st||—||— | ||
|- | |||
|[[Couch Warriors March 2012]]||March 31st, 2012||1st||—||— | |||
|- | |||
|[[Couch Warriors May 2012]]||May 26th, 2012||1st||2nd||{{Sm|Haikal}} | |||
|- | |||
|[[ACL Melbourne 2012]]||July 7-8, 2012||2nd||1st||{{Sm|Redact}} | |||
|- | |- | ||
|[[Battle Arena Melbourne 2012]]||September 29-30, 2012||2nd||1st||{{Sm|Redact}} | |[[Battle Arena Melbourne 2012]]||September 29-30, 2012||2nd||1st||{{Sm|Redact}} | ||
|- | |||
|[[Couch Warriors December 2012]]||December 1st, 2012||2nd||—||— | |||
|- | |- | ||
|[[Battle Arena Melbourne 2013]]||May 17-19, 2013||2nd||2nd||{{Sm|Redact}} | |[[Battle Arena Melbourne 2013]]||May 17-19, 2013||2nd||2nd||{{Sm|Redact}} |
edits