33,401
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 189: | Line 189: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Tera|g=SSBU}}||September 1st-3rd, 2023||33rd / 1,348||—||— | |{{Trn|Tera|g=SSBU}}||September 1st-3rd, 2023||33rd / 1,348||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|MI TEMPS X FIVE|g=SSBU}}||September 30th, 2023||9th / 111||—||— | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|Hylian Zone 3|g=SSBU}}||October 22nd, 2023||9th / 135||—||— | |{{Trn|Hylian Zone 3|g=SSBU}}||October 22nd, 2023||9th / 135||—||— |
edits