240
edits
No edit summary Tag: Mobile edit |
No edit summary Tag: Mobile edit |
||
Line 70: | Line 70: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Mountain Top 3}}||December 2nd-3rd, 2023||33th / 186||—||— | |{{Trn|Mountain Top 3}}||December 2nd-3rd, 2023||33th / 186||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|HKSBC Gold Rush Finale}}||January 6th, 2024||13rd / 38||—||— | |||
|} | |} | ||
edits