33,880
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 107: | Line 107: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|KOWLOON 8}}||November 11th, 2023||1st / 256||—||— | |{{Trn|KOWLOON 8}}||November 11th, 2023||1st / 256||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|R smash}}||December 16th, 2023||7th / 128||—||— | |||
|} | |} | ||
edits