1,121
edits
No edit summary |
|||
Line 301: | Line 301: | ||
|- | |- | ||
|{{flag|USA}} '''{{Trn|Watch The Throne}}'''||December 8th-10th||16||{{Sm|Sparg0|Mexico}}||{{Head|Cloud|g=SSBU|s=16px}} | |{{flag|USA}} '''{{Trn|Watch The Throne}}'''||December 8th-10th||16||{{Sm|Sparg0|Mexico}}||{{Head|Cloud|g=SSBU|s=16px}} | ||
|- | |||
|{{flag|USA}} {{Trn|The Coinbox IRL}}||December 17th||16||{{Sm|Sonix|Dominican Republic}}||{{Head|Sonic|g=SSBU|s=16px}} | |||
|} | |} | ||
Line 328: | Line 330: | ||
|- | |- | ||
|{{Sm|Marss|USA}}||{{Head|Zero Suit Samus|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Captain Falcon|g=SSBU|s=16px}}||1 ||3 ||4 | |{{Sm|Marss|USA}}||{{Head|Zero Suit Samus|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Captain Falcon|g=SSBU|s=16px}}||1 ||3 ||4 | ||
|- | |||
|{{Sm|Sonix|Dominican Republic}}||{{Head|Sonic|g=SSBU|s=16px}}||2 ||2 ||4 | |||
|- | |- | ||
|{{Sm|Light|p=Connecticut|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBU|s=16px}} ||1 ||2 ||3 | |{{Sm|Light|p=Connecticut|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBU|s=16px}} ||1 ||2 ||3 | ||
|- | |- | ||
|{{Sm|Nairo|USA}}||{{Head|Palutena|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Zero Suit Samus|g=SSBU|s=16px}}||2 ||0 ||2 | |{{Sm|Nairo|USA}}||{{Head|Palutena|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Zero Suit Samus|g=SSBU|s=16px}}||2 ||0 ||2 |
edits