4,497
edits
m (AK joins cosmos leaves) |
|||
Line 71: | Line 71: | ||
|{{head|Snake|g=SSBU|s=24px}} | |{{head|Snake|g=SSBU|s=24px}} | ||
|2023-09-09 | |2023-09-09 | ||
|- | |||
|{{flag|USA}} | |||
|{{Sm|AnthonyIsntCool}} | |||
|Anthony Codd | |||
|''Super Smash Bros. Ultimate'' | |||
|{{head|Cloud|g=SSBU|s=24px}} | |||
|2023-10-16 | |||
|} | |} | ||
edits