4,497
edits
Line 184: | Line 184: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Patchwork}}||July 15th-16th, 2023||17th / 240||13th / 55||{{Sm|CJFrozen}} | |{{Trn|Patchwork}}||July 15th-16th, 2023||17th / 240||13th / 55||{{Sm|CJFrozen}} | ||
|- | |||
|{{Trn|Alpha 6}}||August 5th, 2023||5th / 87||—||— | |||
|} | |} | ||
edits