15
edits
Line 112: | Line 112: | ||
|9th||{{Sm|Eekim|Sweden}}||{{PMHead|Roy|s=16px}} || | |9th||{{Sm|Eekim|Sweden}}||{{PMHead|Roy|s=16px}} || | ||
|- | |- | ||
|9th||{{Sm|Ludderix| | |9th||{{Sm|Ludderix|Sweden}}||{{PMHead|Captain Falcon|s=16px}} || | ||
|- | |||
|13th||{{Sm|Daydee|Sweden}}||{{PMHead|Samus|s=16px}} || | |||
|- | |||
|13th||{{Sm|TonyMalone|p=Sweden|Sweden}}||{{PMHead|Samus|s=16px}} || | |||
|- | |||
|13th||{{Sm|Poopmaister6000|Sweden}}|| || | |||
|- | |||
|13th||{{Sm|Timpz|Germany}}|| || | |||
|} | |} | ||
edits