15
edits
Line 90: | Line 90: | ||
!Place!!Name!!Character(s)!!Earnings | !Place!!Name!!Character(s)!!Earnings | ||
|- | |- | ||
|1st||{{Sm|MikeHaggar|Sweden}}|| ||$41 | |1st||{{Sm|MikeHaggar|Sweden}}||{{PMHead|Wario|s=16px}}{{PMHead|Captain Falcon|s=16px}} ||$41 | ||
|- | |- | ||
|2nd||{{Sm|Eagle|Denmark}}|| ||$21 | |2nd||{{Sm|Eagle|Denmark}}||{{PMHead|Mario|s=16px}}{{PMHead|Samus|s=16px}} ||$21 | ||
|- | |- | ||
|3rd||{{Sm|Humpe|Sweden}}|| ||$12 | |3rd||{{Sm|Humpe|Sweden}}||{{PMHead|Falco|s=16px}} ||$12 | ||
|- | |- | ||
|4th||{{Sm|Calle W|Sweden}}|| ||$8 | |4th||{{Sm|Calle W|Sweden}}||{{PMHead|Falco|s=16px}} ||$8 | ||
|- | |- | ||
|5th||{{Sm|VJ|Sweden}}|| || | |5th||{{Sm|VJ|Sweden}}||{{PMHead|Squirtle|s=16px}} || | ||
|- | |- | ||
|5th||{{Sm|Slime|p=Sweden|Sweden}}|| || | |5th||{{Sm|Slime|p=Sweden|Sweden}}||{{PMHead|Ivysaur|s=16px}} || | ||
|- | |- | ||
|7th||{{Sm|Nils|Sweden}}|| || | |7th||{{Sm|Nils|Sweden}}||{{PMHead|Falco|s=16px}} || | ||
|- | |- | ||
|7th||{{Sm|Moe|Denmark}}|| || | |7th||{{Sm|Moe|Denmark}}||{{PMHead|Donkey Kong|s=16px}} || | ||
|- | |||
|9th||{{Sm|Johnyfight|Sweden}}||{{PMHead|Zero Suit Samus|s=16px}} || | |||
|- | |||
|9th||{{Sm|Tobbeh99|p=Sweden|Sweden}}||{{PMHead|R.O.B.|s=16px}} || | |||
|- | |||
|9th||{{Sm|Eekim|Sweden}}||{{PMHead|Roy|s=16px}} || | |||
|- | |||
|9th||{{Sm|Ludderix|Denmark}}||{{PMHead|Captain Falcon|s=16px}} || | |||
|} | |} | ||
edits