490
edits
Line 298: | Line 298: | ||
|- | |- | ||
|'''{{Trn|Collision 2023}}'''||March 10th-12th, 2023||3rd||1st||Jmook||$898 | |'''{{Trn|Collision 2023}}'''||March 10th-12th, 2023||3rd||1st||Jmook||$898 | ||
|- | |||
|{{Trn|The Coinbox #54}}{{OnlineIcon}}||March 21th, 2023||1st||—||—||$1200 | |||
|- | |- | ||
|'''{{Trn|MAJOR UPSET}}'''||April 1st-2nd, 2023||1st||—||—||$1,700 | |'''{{Trn|MAJOR UPSET}}'''||April 1st-2nd, 2023||1st||—||—||$1,700 |
edits