33,395
edits
mNo edit summary |
Tag: Mobile edit |
||
Line 543: | Line 543: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Mainstage 2022}}||December 2nd-4th, 2022||7th||1st||Scend | |{{Trn|Mainstage 2022}}||December 2nd-4th, 2022||7th||1st||Scend | ||
|- | |||
|{{Trn|Pre-Genesis 9 at Guildhouse}}||January 19th, 2023||3rd||—||— | |||
|} | |} | ||
edits