14
edits
No edit summary |
Abbaschand (talk | contribs) |
||
Line 42: | Line 42: | ||
|{{head|Pikachu|g=SSBU|s=24px}} | |{{head|Pikachu|g=SSBU|s=24px}} | ||
|2021-11-08 | |2021-11-08 | ||
|- | |||
|{{flag|United Kingdom}} | |||
|{{Sm|Bloom4Eva}} | |||
|Oliver Alexander | |||
|''Super Smash Bros. Ultimate'' | |||
|{{head|Bayonetta|g=SSBU|s=24px}} | |||
|2022-11-11 | |||
|} | |} | ||
edits