5,688
edits
No edit summary |
|||
Line 85: | Line 85: | ||
(42 entrants)<br> | (42 entrants)<br> | ||
[https://www.start.gg/tournament/panda-cup-online-qualifier-mexico-1/event/ultimate-singles/brackets/1165577/1806941 Top 8 Bracket] | [https://www.start.gg/tournament/panda-cup-online-qualifier-mexico-1/event/ultimate-singles/brackets/1165577/1806941 Top 8 Bracket] | ||
{|class="wikitable" style="text-align:center" | |||
!Place!!Name!!Character(s)!!Earnings | |||
|- | |||
|1st||{{Sm|Many|Mexico}}||{{Head|Steve|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|2nd||{{Sm|WaKa|Mexico}}||{{Head|Luigi|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Cloud|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|3rd||{{Sm|Skyjay|Mexico}}||{{Head|Incineroar|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|4th||{{Sm|Peru|Mexico}}||{{Head|Duck Hunt|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|5th||{{Sm|~Phoenix~|Mexico}}||{{Head|Snake|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|5th||{{Sm|ReZo|Mexico}}||{{Head|Steve|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|7th||{{Sm|Waymas|Mexico}}||{{Head|Wario|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|7th||{{Sm|Jhon|Mexico}}||{{Head|Pit|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|9th||{{Sm|MC|Mexico}}||{{Head|Falco|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|9th||{{Sm|Nalga|Mexico}}||{{Head|Donkey Kong|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|9th||{{Sm|Mauu|Mexico}}||{{Head|Ryu|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|9th||{{Sm|PJ|Mexico|p=Mexico}}||{{Head|King K. Rool|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|13th||{{Sm|Ividal|Mexico}}||{{Head|Yoshi|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|13th||{{Sm|ECruz|Mexico}}||{{Head|Wolf|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|13th||{{Sm|Lunaros|Mexico}}||{{Head|Wolf|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|13th||{{Sm|Emperor|Mexico}}||{{Head|Duck Hunt|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|} | |||
===Mexico 2=== | ===Mexico 2=== |
edits