33,585
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 19: | Line 19: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|EVO Japan 2020}}||January 24th-26th, 2020||513th||—||— | |{{Trn|EVO Japan 2020}}||January 24th-26th, 2020||513th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Miesuma SP 4}}||November 7th, 2020||49th||—||— | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|Karisuma SP 10}}||November 14th, 2020||25th||—||— | |{{Trn|Karisuma SP 10}}||November 14th, 2020||25th||—||— |
edits