33,224
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 79: | Line 79: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Kurobra 27}}||December 25th, 2021||22nd||—||— | |{{Trn|Kurobra 27}}||December 25th, 2021||22nd||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|DAWN 3}}||December 26th, 2021||17th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits