33,581
edits
Line 139: | Line 139: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|VCA 2021}}||November 20th-21st, 2021||49th||—||— | |{{Trn|VCA 2021}}||November 20th-21st, 2021||49th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|KRBanger 01}}||December 4th, 2021||7th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits