33,151
edits
m (→External links) Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 30: | Line 30: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Maesuma TOP 4}}||October 31st-November 1st, 2020||13th||—||— | |{{Trn|Maesuma TOP 4}}||October 31st-November 1st, 2020||13th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Tamisuma Championship 1}}{{OnlineIcon}}||February 17th, 2021||65th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits