4,465
edits
(Added Catch These Hands 24) |
(Added Mitten Midway DX) |
||
Line 108: | Line 108: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/aew-auburn-s-excellent-weekly-5/events/melee-singles/overview AEW #5]||February 22nd, 2020||1st||3rd||{{Sm|NemosDeadMom}} | |[https://smash.gg/tournament/aew-auburn-s-excellent-weekly-5/events/melee-singles/overview AEW #5]||February 22nd, 2020||1st||3rd||{{Sm|NemosDeadMom}} | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/the-mitten-midway-dx/events/melee-singles/overview The Mitten Midway DX]||February 29th, 2020||2nd||1st||{{Sm|Kuyashi}} | |||
|} | |} | ||
edits