4,465
edits
(Updated Southern Ontario Melee PR) |
(Added LAN ETS 2020) |
||
Line 266: | Line 266: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Float}}||February 8th, 2020||2nd||1st||Jamrun | |{{Trn|Float}}||February 8th, 2020||2nd||1st||Jamrun | ||
|- | |||
|{{Trn|LAN ETS 2020}}||February 14th-16th, 2020||1st||1st||{{Sm|Lunar Dusk}} | |||
|} | |} | ||
edits