4,465
edits
m (Updated CFL PR rank) |
(Added CFL Smackdown Melee 265) |
||
Line 81: | Line 81: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/cfl-smackdown-melee-264/events/melee-singles/brackets/746179/1198006 CFL Smackdown Melee 264]||February 3rd, 2020||1st||2nd||Oaty | |[https://smash.gg/tournament/cfl-smackdown-melee-264/events/melee-singles/brackets/746179/1198006 CFL Smackdown Melee 264]||February 3rd, 2020||1st||2nd||Oaty | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/cfl-smackdown-melee-265/events/melee-singles/brackets/752615/1206290 CFL Smackdown Melee 265]||February 10th, 2020||1st||4th||{{Sm|Derdian}} | |||
|} | |} | ||
edits