4,465
edits
m (Added Genesis 7 singles) |
(Added Star KO 8) |
||
Line 93: | Line 93: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|GENESIS 7}}||January 24th-26th, 2020||97th||13th||Bobby Frizz | |{{Trn|GENESIS 7}}||January 24th-26th, 2020||97th||13th||Bobby Frizz | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/star-ko-dsm-melee-ultimate-monthly-7/events/melee-singles/overview Star KO 8]||February 1st, 2020||2nd||1st||Preeminent | |||
|} | |} | ||
edits