4,465
edits
(Added Welsh PR rank) |
(Added Cannon Fodder) |
||
Line 50: | Line 50: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Fête}}||August 2nd-4th 2019||13th||—||— | |{{Trn|Fête}}||August 2nd-4th 2019||13th||—||— | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/cannon-fodder-ice-breaker/events/melee-singles/overview Cannon Fodder: Ice Breaker]||February 1st, 2020||3rd||—||— | |||
|} | |} | ||
edits