4,465
edits
(Added Melee @ Verdugo West 95) |
(Added Nimbus 70) |
||
Line 241: | Line 241: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/melee-verdugo-west-95/events/melee-singles/brackets/742929/1193688 Melee @ Verdugo West #95]||January 29th, 2020||2nd||—||— | |[https://smash.gg/tournament/melee-verdugo-west-95/events/melee-singles/brackets/742929/1193688 Melee @ Verdugo West #95]||January 29th, 2020||2nd||—||— | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/nimbus-70/events/melee-singles/brackets/743586/1194464/ Nimbus #70]||January 30th, 2020||5th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits