4,465
edits
m (Updated Chicago PR ranking) |
(Added Genesis 7) |
||
Line 207: | Line 207: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Holiday Heist 5}}||December 28th, 2019||3rd||—||— | |{{Trn|Holiday Heist 5}}||December 28th, 2019||3rd||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|GENESIS 7}}||January 24th-26th, 2020||—||17th||Professor Pro | |||
|} | |} | ||
edits