4,465
edits
(Added German PR rank) |
(Added Jeden Donnerstag Reloaded 80) |
||
Line 64: | Line 64: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Valhalla III}}||January 9th-13th, 2020||17th||9th||{{Sm|4tilt}} | |{{Trn|Valhalla III}}||January 9th-13th, 2020||17th||9th||{{Sm|4tilt}} | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/jeden-donnerstag-reloaded-80/events/melee-singles/brackets/735625/1183583 Jeden Donnerstag Reloaded #80]||January 23rd, 2020||3rd||—||— | |||
|} | |} | ||
edits