4,465
edits
(Added Pala Foxia 1) |
(Added SteelCraft Final Genesis Handwarmers) |
||
Line 71: | Line 71: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/pala-foxia-1-50-100-pot-bonus/events/melee-singles/brackets/721873/1165662 Pala Foxia #1]||January 17th, 2020||4th||—||— | |[https://smash.gg/tournament/pala-foxia-1-50-100-pot-bonus/events/melee-singles/brackets/721873/1165662 Pala Foxia #1]||January 17th, 2020||4th||—||— | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/smash-at-steelcraft-final-genesis-handwarmers-1/events/melee-singles/overview Smash at SteelCraft: Final Genesis Handwarmers]||January 18th, 2020||9th||5th||{{Sm|Android 0}} | |||
|} | |} | ||
edits