4,465
edits
Tag: Mobile edit |
(Added Smash in Wittenberg 5) |
||
Line 25: | Line 25: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/hts-smash-4/events/melee-singles/brackets/484409/845949 HTS Smash 4]||February 16th, 2019||7th||4th||Tom Sunny | |[https://smash.gg/tournament/hts-smash-4/events/melee-singles/brackets/484409/845949 HTS Smash 4]||February 16th, 2019||7th||4th||Tom Sunny | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/smash-in-wittenberg-5/events/melee-singles/overview Smash in Wittenberg 5]||March 29th-31st, 2019||9th||5th||{{Sm|FrozenLight}} | |||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/melee-evangelion/events/melee-singles/brackets/609913/1009069 Melee Evangelion]||July 13th, 2019||7th||5th||{{Sm|FrozenLight}} | |[https://smash.gg/tournament/melee-evangelion/events/melee-singles/brackets/609913/1009069 Melee Evangelion]||July 13th, 2019||7th||5th||{{Sm|FrozenLight}} |
edits