4,465
edits
(Added Tripoint Smash 55,57) |
(Added Lazer Lazer 20 and GrandMOM 2) |
||
Line 177: | Line 177: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/here-be-mid-tiers-9/events/melee-singles/overview Here Be Mid Tiers 9]||November 23rd, 2019||1st||1st||Quang | |[https://smash.gg/tournament/here-be-mid-tiers-9/events/melee-singles/overview Here Be Mid Tiers 9]||November 23rd, 2019||1st||1st||Quang | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/grandmom-2/events/melee-singles/overview GrandMOM 2]||December 7th, 2019||1st||1st||{{Sm|Benji}} | |||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/lazer-lazer-20-20-patches-later/events/melee-singles/brackets/653471/1071287 Lazer Lazer 20]||December 14th, 2019||1st||—||— | |||
|} | |} | ||
edits