List of voice actors: Difference between revisions
no edit summary
m (Undid edit by 209.141.205.34: ) Tag: Undo |
No edit summary |
||
Line 220: | Line 220: | ||
|Javier Fernández-Peña || [[Wii Fit Trainer]] ♂ (Spanish {{flag|Spain}}) | |Javier Fernández-Peña || [[Wii Fit Trainer]] ♂ (Spanish {{flag|Spain}}) | ||
|- | |- | ||
|Jay Ward || [[Wolf]] (English) | |Jay Ward || [[Wolf]] (English) {{gameIcon|ssbb|16px}} | ||
|- | |||
|Ja Green || [[Wolf]] (English) {{gameIcon|ssbu|16px}} | |||
|- | |- | ||
|Jaz Adams || [[Peppy Hare]] (English) {{gameIcon|ssb4|16px}} | |Jaz Adams || [[Peppy Hare]] (English) {{gameIcon|ssb4|16px}} |