3,120
edits
MemeDedede (talk | contribs) mNo edit summary |
MemeDedede (talk | contribs) Tag: Mobile edit |
||
Line 80: | Line 80: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|2GG: Grand Tour - Ohio}}||June 22nd-23rd, 2019||17th||4th||{{Sm|jt5565}} | |{{Trn|2GG: Grand Tour - Ohio}}||June 22nd-23rd, 2019||17th||4th||{{Sm|jt5565}} | ||
|- | |||
|{{Trn|2GG: Run it Back}}||September 7, 2019||7th||-||-|| | |||
|} | |} | ||