2,949
edits
(Specifying the duration of the ODU SSA ban) |
m (→{{forwiiu}}) |
||
Line 27: | Line 27: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|CEO 2018}}||June 29th-July 1st, 2018||97th||25th||{{Sm|Kazenoko}} | |{{Trn|CEO 2018}}||June 29th-July 1st, 2018||97th||25th||{{Sm|Kazenoko}} | ||
|- | |||
|[[Super Smash Con 2018]]||August 9th-12th, 2018||193rd||25th||Puppeh | |||
|} | |} | ||