5,620
edits
Line 234: | Line 234: | ||
|- | |- | ||
|7th|||||||||| | |7th|||||||||| | ||
|- | |||
|9th||{{Sm|Scot!|USA}}||||{{Sm|Glare|USA}}|||| | |||
|- | |- | ||
|9th||{{Sm|Myran|USA}}||{{Head|Olimar|g=SSBU|s=16px}}||{{Sm|Uncivil ninja|USA}}||{{Head|Shulk|g=SSBU|s=16px}}|| | |9th||{{Sm|Myran|USA}}||{{Head|Olimar|g=SSBU|s=16px}}||{{Sm|Uncivil ninja|USA}}||{{Head|Shulk|g=SSBU|s=16px}}|| | ||
Line 240: | Line 242: | ||
|- | |- | ||
|9th|||||||||| | |9th|||||||||| | ||
|} | |} | ||
edits